Dzisiaj jest: 28 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Obóz sportowy ze szkoleniem z ratownictwa w polskich Tatrach

Są takie miejsca, do których się wraca i wraca... Są takie miejsca, które ciągle odkrywa się na nowo… TATRY, Dolina Kościeliska, Dolina Małej Łąki, Dolina Chochołowska, Przysłop Miętusi, Hala Ornak, Jezioro Smreczyńskie i jeszcze wyżej, wyżej…

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Czernichowa była w Tatrach już po raz piąty – wyjazdy te stały się już tradycją. Tym razem młodzież wzięła udział w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy, prowadzonych przez ratownika medycznego jednego z krakowskich szpitali. Nauka, sport, wspaniała zabawa i młodzież zakochana w polskich górach. Latem znów zawita tam nasza drużyna , aby zdobywać nowe, jeszcze wyższe szczyty.

Agnieszka Urbańczyk

ZDJĘCIA

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...