Dzisiaj jest: 28 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Turniej gry w bocca

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Czernichów miała wielką przyjemność uczestniczyć w Międzyszkolnym Turnieju Bocce, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 3 w Krakowie w charakterze Wolontariuszy.

Młodzież uczestniczyła w zawodach, jak również pomagała niepełnosprawnym zawodnikom w przeżywaniu rywalizacji sportowej. Współpraca ze Szkolnym Ośrodkiem Wychowawczym trwa już kilka lat. Wspólne imprezy, pikniki i zawody sportowe integrują młodzież i uczą szacunku dla osób niepełnosprawnych.

Agnieszka Urbańczyk

 

GALERIA

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...