BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 2 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Jagoda, Urban, Otton
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/szymon_ripgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4
Progress bar

Letni Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Czernichów

W dniach 22-30 czerwca rozegrany został Letni Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Czernichów, w którym tradycyjnie zmierzyły się drużyny LKS działające na terenie naszej gminy.

Drogą losowania spośród zgłoszonych drużyn zostały wyłonione pary eliminacyjne: LKS Wisła Czernichów – LKS Piast Farmina, LKS Start Kamień – LKS Błękitni Czułówek, LKS Nadwiślan Rusocice – LKS Sokół Rybna. LKS Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa, z racji bycia tegorocznym współorganizatorem, miejsce w półfinale miała zapewnione. Na dzień przed eliminacjami drużyna z Rusocic wycofała się z rozgrywek oddając mecz z Sokołem walkowerem. Pozostałe dwa mecze eliminacyjne odbyły się 22 czerwca, a zwycięzcami zostali Start Kamień, który pewnie pokonał Błękitnych (12:2) oraz Piast Farmina, który wygrał z Wisłą Czernichów 4:1. W meczach półfinałowych zwyciężyły drużyny z Kamienia oraz Wołowic.

30 czerwca na boisku w Przegini Narodowej najpierw rozegrany został mecz o 3. miejsce, w którym gospodarze obiektu podjęli drużynę z Rybnej. Na początku pierwszej połowy Sokół objął prowadzenie, jednak po przerwie bramki padały już tylko dla Sparty i mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla gospodarzy. W meczu o 1. miejsce wyrównana walka toczyła się między Piastem Farmina i Startem Kamień. W regulaminowym czasie gry nie został wyłoniony zwycięzca - mecz zakończył się remisem 1:1. W serii rzutów karnych lepszy okazał się Start Kamień i to on wygrał tegoroczny Turniej. Najlepszym zawodnikiem został Rafał Tomczak z LKS Piast Farmina, a tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Paweł Białecki z LKS Start Kamień. Pamiątkowe dyplomy, puchary i bony na zakup sprzętu sportowego zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom Turnieju wręczyli wójt Szymon Łytek oraz przewodniczący rady gminy Zbigniew Kędzierski.

Eliminacje:

  1. LKS Wisła Czernichów – LKS Piast Farmina 1:4
  2. LKS Start Kamień – LKS Błękitni Czułówek 12:2

Półfinał:

  1. LKS Sokół Rybna – LKS Start Kamień 0:2
  2. LKS Sparta Przeginia Duch.-Narod. – LKS Piast Farmina 2:7

Finał:

  1. LKS Sparta Przeginia Duch.-Narod. – LKS Sokół Rybna 4:1
  2. LKS Piast Farmina – LKS Start Kamień 1:1 (k. 4:5)

jb

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...