Dzisiaj jest: 29 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Ogłoszenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Czernichowie z dnia 09.09.2019 r.

zgkZakład Gospodarki Komunalnej w Czernichowie informuje, że  w wyniku prac prowadzonych na sieci wodociągowej w dniu 11.09.2019r. (środa) w miejscowości Czułówek oraz Nowa Wieś Szlachecka w godzinach od 8:00 do 16:00 nastąpią przerwy w dostawie wody. Informujemy, że po wznowieniu dostawy wody może nastąpić krótkotrwałe pogorszenie jej jakości oraz chwilowe wahania ciśnienia.

Za utrudnienia z góry przepraszamy.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...