Dzisiaj jest: 29 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

ZBIERAJMY NAKRĘTKI DLA KLAUDII!

21 sierpnia w remizie OSP w Nowej Wsi Szlacheckiej odbyło się bardzo miłe spotkanie. Z wizytą do strażaków przybyła, wraz ze swoją mamą, dziewczynka, dla której Druh Włodek Przebinda zorganizował zbiórkę nakrętek.

Klaudusia była zachwycona widokiem samochodu strażackiego, na tle którego zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Strażacy otrzymali od dziewczynki piękne pierniki z załączonym liścikiem, na którym widnieje napis Dzięki Wam wiem, że są dobrzy ludzie!.... Dwa miesiące temu Włodek zaapelował do strażaków i mieszkańców naszej gminy o zbieranie nakrętek, aby wesprzeć rehabilitację dziewczynki, która przeszła operację nóżek. W ciągu dwóch miesięcy zebrano 3,2 tony nakrętek, co dało kwotę 3 744,00 zł. Pieniądze zostały przekazane mamie Klaudii. Odzew Strażaków i mieszkańców, którzy włączyli się w pomoc dziewczynce, przeszedł wszelkie oczekiwania, gdyż nikt się nie spodziewał tak wielkiej ilości nakrętek. Serdecznie dziękujemy za wsparcie tej akcji i zwracamy się z dalszym apelem ZBIERAJMY NAKRĘTKI DLA KLAUDII. Każda nakrętka to cząstka grosika, która nas nic nie kosztuje, a może zrobić tak wiele i pomóc potrzebującej dziewczynce.

W spotkaniu wzięli udział: Klaudia z mamą, Włodzimierz Przebinda z żoną Grażyną, Andrzej Poniedziałek, PaulinaWlazło, Adam Wlazło i Krzysztof Sury z UG Czernichów.

Nakrętki można przynosić do remiz OSP.

KS

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...