Dzisiaj jest: 28 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Strażacki test sprawności

8 września na boisku LKS Czernichów odbył się „Strażacki test sprawności”, zawody sportowe dla drużyn reprezentujących lokalne Ochotnicze Straże Pożarne.

Rywalizacja miała na celu promowaniem zdrowego trybu życia, zdrowych nawyków, systemu treningowego jakim jest CrossFit. Sama impreza będzie miała charakter cykliczny, a puchar, który drużyna OSP Kłokoczyn otrzymała za zajęcie pierwszego miejsca jest nagrodą przechodnią. Oznacza że jeśli chcą go zachować na półce w remizie, to muszą równie dobrze przygotować się do następnych zawodów. Wszystkie pięć drużyn – oprócz Kłokoczyna: OSP Rybna, OSP Przeginia Duchowna i dwie drużyny z OSP Czernichów walczyło do samego końca, a determinację było widać nie tylko w oczach, a także w pocie kapiącym z czoła.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...