Dzisiaj jest: 29 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Informacja dla mieszkańców z dnia 17.09.2019 r.

iWójt Gminy Czernichów informuje, że w dniu 22 września 2019 r. (niedziela) od godziny 15.00 - 20.00 zostanie wyłączona z ruchu droga gminna nr 958/8  (ul. Gminna w Czernichowie). W tym terminie odbędzie się Rodzinny Piknik Rowerowy pn. „Czyste Powietrze Wspólna Sprawa” organizowany w związku z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu. Piknik odbędzie się na terenie przy Urzędzie Gminy  w Czernichowie. Ograniczenia w ruchu nie dotyczą mieszkańców ul. Gminnej w Czernichowie.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...