Dzisiaj jest: 28 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Rodzinny Piknik Rowerowy – „Czyste Powietrze Wspólna Sprawa”

slider piknik v3 rowerowy

22 września 2019 r. - Rodzinny Piknik Rowerowy – „Czyste Powietrze Wspólna Sprawa” zorganizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w pikniku rowerowym organizowanym przez Gminę Czernichów i Firmę StarComp w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Rozpocznie się on o godzinie 15.00, w niedzielę 22 września 2019 r. przy Urzędzie Gminy w Czernichowie.

Główną ideą rodzinnego pikniku rowerowego będzie troska o jakość powietrza atmosferycznego poprzez wykorzystywanie na co dzień innych środków transportu niż samochód, a co za tym idzie promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia. Uczestnicy powinni dotrzeć do Czernichowa rowerem, na piechotę, biegiem, na hulajnodze, na rolkach, lub transportem publicznym. A organizatorzy postarają się przedstawić walory turystyczne gminy, prezentując ścieżki rowerowe.

Na miejscu przewidziane są liczne atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dorosłych – dzięki uprzejmości Straży Miejskiej z Krzeszowic będzie tor rowerowy z elementami ruchu drogowego, , pokaz pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego w wykonaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Czernichowa, zajęcia plastyczne, oprawa muzyczna, dmuchańce, oraz zaplecze gastronomiczne.

Zapraszam również na stoisko gdzie ekodoradca przybliży zainteresowanym ideę akcji European Mobility Week oraz pomoże w podjęciu trudnych decyzji związanych z ekologicznym stylem życia (opowie o dofinansowaniach do wymiany kotłów, ocieplenia budynków, wymiany stolarki).

Zapraszamy Wszystkich na Rodzinny Piknik Rowerowy „Czyste Powietrze Wspólna Sprawa”.

Pokażmy że można żyć ekologicznie.

+ ZOBACZ PLAKAT

 

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...