BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 9 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Weronika, Hieronim, Zenon
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdyekomobilność-strategia-rozwojugk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.rowerowy-czernichowgk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5 6
Progress bar

Obóz windsurfingowy - Jastarnia 2019

W dniach 16 – 24 sierpnia 2019 r. Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Nowej Wsi Szlacheckiej już po raz piąty zorganizowała obóz windsurfingowy na Półwyspie Helskim w Jastarni. Na obóz zostały zaproszone dzieci z sąsiednich szkół: SP w Wołowicach i SP w Czułówku. W obozie wzięły udział 54 osoby.

Założeniem obozu była integracja uczniów szkół gminy Czernichów, aktywny wypoczynek, nauka i doskonalenie pływania na windsurfingu oraz zwiedzanie pięknych miejsc nad Bałtykiem. Pobytowi sprzyjała piękna, słoneczna pogoda, a radość i uśmiech dzieci towarzyszyły nam każdego dnia. Część uczniów wzięła udział w kursie windsurfingowym, prowadzonym przez profesjonalnych instruktorów szkoły Bay Wind w Chałupach. Zajęcia odbywały się na najlepszym w Europie akwenie szkoleniowym - Zatoce Puckiej.

Podczas obozu dzieci wzięły udział w kilku wycieczkach. W Sopocie zwiedziły molo, latarnię morską, Krzywy Dom. Podziwiały piękno sopockich plaż, a także płynęły statkiem po Zatoce. W Helu odwiedziły Fokarium.

Wielką atrakcją dla dzieci było pokonywanie tras Parków Linowych w Jastarni i w Juracie, zwiedzanie molo i portu. Dzieci odpoczywały na przepięknych plażach Półwyspu Helskiego i Zatoki Puckiej. W drodze powrotnej wzięły udział w warsztatach „Z wizytą u króla” w Wilanowie w ramach projektu „Bliżej kultury”, a także podziwiały ogrody królewskie.

Dziękuję wszystkim życzliwym osobom za wsparcie i umożliwienie organizacji obozów w Kościelisku i Jastarni, dzięki którym propagujemy wśród naszych dzieci aktywny wypoczynek. Szczególne podziękowania składam Pani Dyrektor SP w Nowej Wsi Szlacheckiej mgr Lucynie Socha - Siejce za wszelką pomoc, przychylność, dobre słowo i wsparcie finansowe projektu oraz pełnienie funkcji wychowawcy, Pani Dyrektor SP w Wołowicach mgr Stanisławie Kapuście za zaangażowanie i finansowe wsparcie transportu, Pani Dyrektor SP w Czułówku Mirosławie Gębarowskiej za zaangażowanie i pełnienie funkcji wychowawcy. Dziękuję Radzie Rodziców z SP w Nowej Wsi Szlacheckiej i Państwu Renacie i Pawłowi Jasiołkom za wsparcie finansowe obozu. Podziękowania kieruję do nauczycieli, którzy pojechali na obóz i pełnili funkcję wychowawców: Paniom: mgr Bogumile Czubie, mgr Iwonie Wielomek i Panu mgr Mateuszowi Wątrobie.

mgr Dorota Ślósarz

nauczyciel wych.fiz. SP w Nowej Wsi Szlacheckiej

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...