Dzisiaj jest: 24 Lutego 2020    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Otwarcie szatni sportowej LKS START Kamień

9 października 2019 r. o godz. 12.00 odbyło się uroczyste otwarcie zaplecza sanitarno-sportowego przy boisku Ludowego Klubu Sportowego START Kamień.

Po podziękowaniach dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania budynku szatni oraz po symbolicznym przecięciu wstęgi, proboszcz parafii Opieki Matki Bożej w Kamieniu ks. Wojciech Ćwiękała CRL dokonał poświęcenia obiektu. Po części oficjalnej zgromadzeni uczestnicy wydarzenia zostali zaproszeni do obejrzenia pomieszczeń szatni, a także na poczęstunek przygotowany przez Dom Weselny Krzemieniec.

Na zaproszenie prezesa LKS START Kamień Stanisława Kozioła na uroczystości przybyli: Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk, Starosta Krakowski Wojciech Pałka, Poseł na Sejm Elżbieta Duda, prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszard Niemiec, prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Chrzanowie Józef Cichoń oraz była radna Powiatu Krakowskiego Zofia Pyla. Władze samorządowe reprezentowali: wójt Szymon Łytek, przewodniczący Rady Gminy Czernichów Zbigniew Kędzierski, sołtys Kamienia Joanna Paszcza oraz radni Małgorzata Dzierwa, Adam Bałuszek, Marta Morawska, oraz Robert Jaros. Wśród przybyłych gości znalazł się prezes LKS Ciężkowianka Jaworzno Janusz Ciołczyk, który przekazał na ręce prezesa LKS START Kamień podziękowanie w uznaniu zasług na niwie sportowej. Na uroczystości otwarcia szatni licznie przybyli także mieszkańcy Kamienia, przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń oraz przyjaciele i sponsorzy.

GALERIA

SZCZEGÓŁOWA RELACJA

Inwestycja została zrealizowana ze środków gminy Czernichów oraz ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej przyznanych przez Ministra Sportu i Turystyki.

Całkowita wartość inwestycji: 1 088 887,00 zł

Kwota dofinansowana ze środków FRKF: 459 000,00 zł.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...