Dzisiaj jest: 30 Marca 2020    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Leonard, Dobromir

Wręczenie nagród w konkursie plastycznym "Afrykańska przygoda"

W piątek, 13 grudnia 2019 r., na sali konferencyjnej Urzędu Gminy Czernichów odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt. „Afrykańska przygoda" organizowanymm przez Samorządowe Przedszkole w Wołowicach oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Czernichowie.

Nagrody laureatom wręczyli: dr hab. Maciej Malinowski - juror konkursu, który jest adiunktem w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, Szymon Łytek - Wójt Gminy Czernichów oraz Zbigniew Kędzierski - Przewodniczący Rady Gminy Czernichów.

GALERIA

Swoimi występami uroczystość uświetniły dzieci z Samorządowego Przedszkola w Wołowicach. Nagrodzone prace znajdują się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czernichowie, gdzie można je obejrzeć.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...