bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 17 Lipca 2018    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy

Tour de Pologne w gminie Czernichów

29 lipca przez gminę Czernichów przejechał peleton wyścigu kolarskiego 1. etapu 74. Tour de Pologne.

Strażacy i Strażaczki ze wszystkich jednostek OSP naszej gminy (łącznie 56 osób) zabezpieczało przejazd kolarzy, tj. skrzyżowania i boczne ulice drogi powiatowej od Rusocic, przez Kłokoczyn, Czernichów i Zagacie, dbając o to, by peleton mógł sprawnie i bezpiecznie dotrzeć do dalszego etapu wyścigu.

Przypomnijmy, że Tour de Pologne to najbardziej znacząca impreza kolarska w Polsce oraz jedna z najważniejszych i największych w Europie. Na trasie wyścigu w naszej gminie dopisali również mieszkańcy, którzy tłumnie przybyli kibicować kolarzom.

Wójt Gminy Czernichów Szymon Łytek składa serdeczne podziękowania dla wszystkich Strażaków i Strażaczek za wsparcie tego przedsięwzięcia, za wzorowe wywiązanie się z powierzonych im zadań.

Krzysztof Sury

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<