bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 17 Lipca 2018    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy

Festyn w Dąbrowie Szlacheckiej

Już w najbliższy weekend, 12 i 13 sierpnia, odbędzie się w Festyn w Dąbrowie Szlacheckiej. A podczas festynu wiele atrakcji.

Organizatorzy - sołtys, radny, wójt Gminy Czernichów, Rada Sołecka i OSP w Dąbrowie Szlacheckiej - zapraszają w sobotę od godz. 21 do remizy OSP w Dąbrowie Szlacheckiej na zabawę taneczną do samego rana. Muzyka na żywo, grill i zimne napoje. Zagrają Kumple. Wstęp 10 zł.

W niedzielę, od godz. 14.00, gry, zabawy i konkursy z nagrodami, atrakcje dla dzieci (dmuchany zamek, trampolina, karuzela i wata cukrowa), konkurs wiedzy o gminie, a o 16.00 występ orkiestry dętej OSP Dąbrowa Szlachecka. Dyskoteka dla dzieci do godz. 21, dla dzieci darmowe napoje, słodycze i kiełbaski.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<