bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 16 Lipca 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

4 września uczniowie w całej Polsce rozpoczęli nowy rok szkolny.

W gminie Czernichów uczniowie także wrócili po wakacjach do szkół. Oprócz zmian związanych z reformą oświaty, w niektórych placówkach można było zastać także inne zmiany.

W Przegini Duchownej połączono Szkołę Podstawową oraz Integracyjne Samorządowe Przedszkole i utworzono zespół szkolno-przedszkolny. - To zapewni pełniejsze wykorzystanie obiektu, w którym mieszczą się szkoła i przedszkole oraz lepsze zagospodarowane przyległego terenu i znajdujących się na nim urządzeń (np. placu zabaw). To także możliwość tworzenia długofalowych programów wychowawczych i dydaktycznych oraz skuteczniejsze współdziałanie ze środowiskiem lokalnym – wyjaśnia dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół, pan Janusz Senderecki.

Dyrektorem zespołu została pani Ewelina Tomska.

Nową rzeczywistość zastali po wakacjach także uczniowie Szkoły Podstawowej w Rusocicach. 20 czerwca rozpoczęła się tam rozbudowa i nadbudowa budynku szkoły, etap I. Termin zakończenia tego etapu (stan surowy) przypadł na 31 sierpnia. I etap to podwyższenie budynku, wykonanie murów, nowego dachu z rynnami oraz jaskółek.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<