bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 17 Lipca 2018    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy

Rybna: przerwy w dostawie wody oraz spadki ciśnienia

Zakład Gospodarki Komunalnej w Czernichowie informuje, że w wyniku prac prowadzonych na sieci wodociągowej w dniach 21-22.09.2017r.(czwartek, piątek) w miejscowości Rybna (dotyczy tylko budynków podłączonych bezpośrednio do rury tranzytowej ø300) w godzinach od 8:00 do 18:00 mogą nastąpić przerwy w dostawie wody oraz spadki ciśnienia. Za utrudnienia z góry przepraszamy.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<