BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

0 0

Dzisiaj jest: 6 Czerwca 2020    |    Imieniny obchodzą: Dominika, Laura, Norbert

Gmina Czernichów BLISKO swoich mieszkańców - bezpłatna aplikacja

Dostępna jest do pobrania bezpłatna aplikacja BLISKO, dzięki której mieszkańcy będą na bieżąco informowani o sprawach wpływających na ich komfort życia.

SISMS to system ostrzegania i powiadamiania o zagrożeniach, niebezpieczeństwach i utrudnieniach oraz informowania o najważniejszych gminnych wydarzeniach kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i innych. Informacje te wysyłane są na trzy sposoby: poprzez aplikację – bezpośrednio na Twojego smartfona, za pomocą SMS lub w wiadomości e-mail.
System jest bezpłatny, wymaga jedynie pobrania aplikacji BLISKO na smartfona i zarejestrowania się w systemie, wysłania kodu aktywacyjnego za pomocą wiadomości SMS (opłata zgodna z planem taryfowym Twojego Operatora) lub wypełnienia formularza rejestracyjnego – dla wiadomości e-mail.


REJESTRACJA

Szczegółowe informacje na temat aplikacji:
https://www.sisms.pl/

 

Czernichow A5 BLISKO 1

Czernichow A5 BLISKO 2

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...