BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 25 Czerwca 2022    |    Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Rozstrzygnięcie KONKURSU Czyste Powietrze Wspólna SPRAWA – MÓJ POMYSŁ NA EKOLOGICZNĄ TORBĘ

Celem konkursu było zwiększenie świadomości ekologicznej oraz zachęcenie do podejmowania praktycznych działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego w szczególności na rzecz ochrony powietrza poprzez codzienne zachowania i wybory związane między innymi z prawidłową gospodarką odpadami.

Laureatów Konkursu wybrano w dwóch kategoriach tematycznych:

1. zaprojektowanie i wykonanie zdobień na gładkiej materiałowej lub papierowej ekologicznej torbie, nawiązujących do treści związanych z ochroną środowiska naturalnego a w szczególności z ochronę powietrza:

  • Aleksandra Deluga;

  • Kalina Malczewska;

  • Beata Ozga;

  • Klaudia Piszczek;

  • Anita Pytel;

W tej kategorii przyznano także nagrodę specjalną – zbiorową dla OSP Czernichów, drużyny „OGNIKÓW”

2. kompleksowe wykonanie torby z wykorzystaniem odpadów np. starych ubrań, zużytych opakowań, którym w ten sposób twórca da „drugie życie”:

  • Katarzyna Kowal;

  • Ewelina Kowalska-Frączek;

  • Joanna Kuć -Kosek;

  • Dominik Orlita;

  • Małgorzata Rosak;

Laureaci zostali powiadomieni telefonicznie.

Uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów nastąpi w dniu 23 czerwca 2019 r. (niedziela) około godz. 17.00 na pikniku ekologicznym towarzyszącym obchodom Wianków Czernichowskich – Święta Kiełbasy Lisieckiej, który odbędzie się na Błoniach Czernichowskich przy Szkole Rolniczej w Czernichowie.

 

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...