bip epuap poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 20 Stycznia 2020    |    Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Ogłoszenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Czernichowie z dnia 04.10.2019 r.

zgkZakład Gospodarki Komunalnej w Czernichowie informuje, że w wyniku prac modernizacyjnych prowadzonych na sieci wodociągowej w dniu 08.10.2019 r. (wtorek) w miejscowościach Przeginia Narodowa i Przeginia Duchowna w godzinach od 8:00 do 14:00 nastąpią przerwy w dostawie wody. Informujemy, że po wznowieniu dostawy wody może nastąpić krótkotrwałe pogorszenie jej jakości oraz chwilowe wahania ciśnienia. Za utrudnienia z góry przepraszamy

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<