bip epuap poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 20 Stycznia 2020    |    Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Wizyta uczniów z partnerskiej gminy Neuvy

W poniedziałek 7 października 2019 r. gminę Czernichów odwiedziła grupa siedmiu uczniów wraz z nauczycielem z Lycée Agricole –liceum rolniczego znajdującego się w partnerskiej gminie Neuvy we Francji.

Podczas wizyty uczniowie zobaczyli jak funkcjonuje ZSRCKU w Czernichowie, czyli najstarsza szkoła rolnicza w Polsce. Po obiekcie gości oprowadziła pani Anna Mika. W Urzędzie Gminy natomiast pani kierownik Anna Romańska przybliżyła zadania, jakie realizuje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Na zakończenie pobytu goście z Francji odwiedzili OSP w Czułówku, gdzie wójt Szymon Łytek opowiedział o działalności jednostek znajdujących się na terenie gminy, natomiast strażacy zaprezentowali wóz strażacki wraz ze sprzętem ratowniczym.

jb

GALERIA

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<