BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 8 Kwietnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Julia, Dionizy, January

Otwarcie przedszkola w Kamieniu

5 grudnia 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego Przedszkola w Kamieniu. Podczas wydarzenia odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka" grupy młodszej oraz "Przedstawienie Mikołajkowe" w wykonaniu zerówki.

Poświęcenia budynku dokonał ks. Wojciech Ćwiękała CRL, proboszcz parafii w Kamieniu. Na uroczystości, oprócz rodziców i nauczycieli, przybyli również przedstawiciele władz samorządowych oraz organizacji pozarządowych działających w lokalnej społeczności Kamienia, a także delegacja dyrektorów ze szkół i przedszkoli z terenu gminy Czernichów.

GALERIA

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...