BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

Banner

Dzisiaj jest: 22 Września 2021    |    Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

Ogłoszenie MPGO harmonogram odbioru pojemników

 

m post odbiór pojemników

Szanowni Państwo Mieszkańcy Gminy Czernichów,

W niżej wymienionych dniach odbędzie się zbiórka pojemników na odpady od wszystkich mieszkańców, którzy nie wyrazili woli ich zakupu lub dzierżawy:

• 06.10 wtorek Rusocice,
• 07.10 środa Czułówek,
• 09.10 piątek Dąbrowa Szlachecka,
• 10.10 sobota Wołowice,
• 12.10 poniedziałek Nowa Wieś Szlachecka,
• 13.10 wtorek Zagacie,
• 16.10 piątek Przeginia Duchowna,
• 19.10 poniedziałek Kłokoczyn,
• 20.10 wtorek Przeginia Narodowa,
• 22.10 czwartek Kamień

Uprzejmie prosimy, aby pojemniki zostały wystawione od godziny 6 rano. Ponadto mieszkańcy którzy do tej pory nie określili swojej decyzji w sprawie zakupu, dzierżawy lub rezygnacji z pojemników proszeni są o jej podjęcie oraz poinformowanie Biura Obsługi Klienta MPGO pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem telefonu 12 34 00 419.

 


 

 info mpgo

Ogłoszenie


Szanowni Państwo Mieszkańcy Gminy Czernichów,
W dniu 29.09 (wtorek) w miejscowości Rybna oraz 30.09 (środa) w miejscowości Czernichów odbędzie się zbiórka pojemników na odpady od wszystkich mieszkańców, którzy nie wyrazili woli ich zakupu lub dzierżawy.
Uprzejmie prosimy, aby pojemniki zostały wystawione od godziny 6 rano. Ponadto mieszkańcy, którzy do tej pory nie określili się jeszcze w sprawie zakupu, dzierżawy lub rezygnacji z pojemników proszeni są o podjęcie decyzji oraz poinformowanie Biura Obsługi Klienta pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem telefonu 12 34 00 419 nie później niż do czwartku 24.09.2020.

Wszyscy pozostali mieszkańcy zamieszkający w miejscowościach innych niż wyżej wymienione na terenie Gminy Czernichów będą na bieżąco informowani o terminach odbioru pojemników.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...