BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 2 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Jagoda, Urban, Otton
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/szymon_ripgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4
Progress bar

BADANIE OPINII MIESZKAŃCÓW OBSZARU FUNKCJONALNEGO "BLISKO KRAKOWA"

Wójt Gminy Czernichów, Szymon Łytek zaprasza mieszkańców do wypełnienia kwestionariusza ankiety na potrzeby sporządzenia Zintegrowanej Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego „Blisko Krakowa” na lata 2014-2020

+ PRZEJDŹ DO WYPEŁNIENIA ANKIETY ONLINE

razembliskokrakowa 1

Szanowni Państwo,
Gmina Czernichów wraz z dziewięcioma Partnerami, tj. Gminą Skawina (lider projektu), Gminą Liszki, Gminą Mogilany, Gminą Świątniki Górne, Powiatem Krakowskim, Galicyjską Izbą Gospodarczą, Podkrakowską Izbą Gospodarczą, Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie i Lokalną Grupą Działania „Blisko Krakowa” realizuje projekt pn. „Razem Blisko Krakowa – zintegrowany rozwój podkrakowskiego obszaru funkcjonalnego”, który uzyskał dofinansowanie z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014 oraz środków krajowych będących w dyspozycji Ministra Infrastruktury i Rozwoju.
Aktualnie w ramach projektu prowadzone są prace związane z opracowaniem Zintegrowanej Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego „Blisko Krakowa” oraz Strategii Rozwoju Gminy Czernichów.

razembliskokrakowa 2

Jednym z elementów tych prac jest badanie potrzeb i preferencji mieszkańców gmin: Czernichów, Mogilany, Liszki, Skawina i Świątniki Górne w zakresie polityki rozwoju. W związku z tym, przygotowana została krótka ankieta. Będziemy wdzięczni, gdyby zechcieli Państwo ją wypełnić i podzielić się swoimi oczekiwaniami na temat przyszłości i kierunków rozwoju Obszaru Funkcjonalnego „Blisko Krakowa” oraz naszej gminy.  Badania rozpoczną się 1 sierpnia i potrwają do 21 sierpnia.
Wyniki badania pozwolą na wskazanie słabych i mocnych stron, zdiagnozowanie potencjalnych szans i zagrożeń rozwojowych oraz ustalenie priorytetowych obszarów strategicznych.
Odpowiedzi udzielone przez Państwa nie będą ujawniane osobom postronnym. Prezentowane będą wyłącznie w postaci zbiorczej. Posłużą do przygotowania rekomendacji dla Zintegrowanej Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego „Blisko Krakowa” i Strategii Gminy Czernichów. Opracowane strategie będą stanowiły podstawowe i najważniejsze dokumenty dla władz samorządowych gmin i powiatu, określające obszary, cele i kierunki interwencji polityki rozwoju dla tego obszaru. Jednocześnie pozwolą na efektywne ubieganie się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach budżetu na lata 2014-2020.
Dziękuję.

Wójt Gminy Czernichów
Szymon Łytek

 

+ PRZEJDŹ DO WYPEŁNIENIA ANKIETY ONLINE
Ankieta
Druki ankiet do wypełnienia można również pobrać w Biurze Obsługi Klienta UG Czernichów oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czernichowie oraz jej filiach

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...