BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 11 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Cyprian, Olga, Benedykt
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdyekomobilność-strategia-rozwojugk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.rowerowy-czernichowgk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5 6
Progress bar

Rowerowy Czernichów - konkurs

rowerowy czernichow

Konkurs pod patronatem Gminy Czernichów i Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernichowie 

___________________________________________

Jeździcie na rowerze? Znacie ciekawe miejsca w gminie Czernichów? Lubicie robić zdjęcia?

Jeśli odpowiedź na przynajmniej jedno z tych pytań jest twierdząca, mamy dla Was ciekawą propozycję: konkurs fotograficzno-rowerowy.


Jak wziąć udział w konkursie? Podczas wyprawy rowerowej po gminie Czernichów zróbcie zdjęcie ciekawego miejsca o wysokich walorach przyrodniczych lub kulturowych, ciekawej historii bądź aspektach ekologicznych. Wyślijcie zdjęcie wraz z krótkim opisem za pomocą formularza dostępnego pod adresem: www.rowerowyczernichow.pl/zgloszenie. I to wszystko Macie czas do 31 sierpnia 2020 roku.

 

Jury oceni zgłoszone prace i przyzna trzy nagrody Dodatkowo jedna nagroda zostanie przyznana na podstawie głosowania na profilu Facebook Rowerowy Czernichów.


Więcej informacji: www.rowerowyczernichow.pl

Regulamin: www.rowerowyczernichow.pl/regulamin

Formularz zgłoszeniowy: www.rowerowyczernichow.pl/zgloszenie

 

rowerowy czernichow plakat

Czysta Energia Blisko Krakowa

slajdy dofinansowanie

Projekt pod nazwą „Czysta Energia Blisko Krakowa” realizowany jest przez pięć Partnerskich Gmin Powiatu Krakowskiego: Czernichów, Liszki, Skawinę, Świątniki Górne oraz Zabierzów. Liderem projektu jest stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Blisko Krakowa. Projekt umożliwi pozyskanie dofinansowania w ramach Poddziałania 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM).

Przedmiotem projektu jest kupno oraz montaż jednostek wytwarzających energię cieplną i elektryczną wykorzystujących odnawialne źródła energii, tj.: układów fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, a także pieców na biomasę. Urządzenia te, w ramach realizacji projektu, będą montowane w indywidualnych gospodarstwach domowych oraz obiektach użyteczności publicznej na terenie Gmin Partnerskich.

Przedstawiciele firmy INERGIS S.A., obecnie kontaktują się z Mieszkańcami, którzy zgłosili zamiar uczestnictwa w projekcie, w celu wykonania analizy technicznej.

Szczegółowe informacje dotyczące urządzeń, oraz kontakt do firmy dostępne są pod adresem: https://inergis.pl/bliskokrakowa/

Informacje dotyczące przebiegu realizacji inwestycji, kontakt do pracowników urzędu gminy oraz przedstawicieli firmy INERGIS S.A. znajduje się w ulotce:

INSTRUKCJA DLA MIESZKAŃCA GMINY CZERNICHÓW

 

 

Ankieta przeprowadzana w ramach opracowania "Strategii Rozwoju Elektromobliności dla Gminy Czernichów na lata 2020 - 2035

Szanowni Państwo,

W związku z otrzymanym dofinansowaniem na opracowanie „Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Gminy Czernichów na lata 2020-2035” oraz trwającymi pracami nad przygotowaniem dokumentu zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety mającej na celu zidentyfikowanie potrzeb, oczekiwań i problemów związanych z transportem na terenie Gminie.

Czytaj więcej: Ankieta przeprowadzana w ramach opracowania "Strategii Rozwoju Elektromobliności dla Gminy...

Konkurs ekologiczny - „Oddech to życie” czyli jak ekologicznie i bezpiecznie spędzam wolny czas

Zapraszamy do udziału w konkursie ekologicznym „Oddech to życie” czyli jak ekologicznie i bezpiecznie spędzam wolny czas.

Czytaj więcej: Konkurs ekologiczny - „Oddech to życie” czyli jak ekologicznie i bezpiecznie spędzam wolny czas

KOMUNIKAT o wykonywaniu zadań wójta

Herb 3   

KOMUNIKAT o wykonywaniu zadań wójta 

  Od 29 kwietnia 2020 roku, na czas spowodowanej chorobą niezdolności do pracy Wójta Szymona Łytka, zadania i kompetencje Wójta Gminy Czernichów przejął zastępca wójta Maciej Gędłek.

Podstawa prawna:

  1. ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U.2020.374 ze zm.)

W przypadku przemijającej przeszkody w wykonywaniu zadań i kompetencji wójta (…), w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, spowodowanej niezdolnością do pracy z powodu choroby trwającej do 30 dni, jego zadania i kompetencje, w okresie tej niezdolności do pracy, przejmuje zastępca (…).

W przypadku przemijającej przeszkody w wykonywaniu zadań i kompetencji wójta spowodowanej (…) niezdolnością do pracy z powodu choroby trwającej powyżej 30 dni, jego zadania i kompetencje przejmuje zastępca (…).

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...