bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 19 Lutego 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

Informacja Wójta Gminy Czernichów o terminie i miejscu składania przez kluby sportowe wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu gminy w roku 2018

INFORMACJA
Wójta Gminy Czernichów

o terminie i miejscu składania przez kluby sportowe
wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu gminy w roku 2018

na realizację przedsięwzięć sportowych, mających na względzie realizację następujących celów publicznych z zakresu sportu:
1) upowszechnienie i krzewienie sportu wśród mieszkańców we wszystkich grupach wiekowych,
2) osiąganie wysokich wyników sportowych na poziomie rozgrywek lokalnych oraz regionalnych przez kluby sportowe,
3) poprawę kondycji fizycznej i psychicznej mieszkańców,
4) integrację społeczności lokalnej oraz wzmocnienie stosunków społecznych.
Zgodnie z art. 28 ust. 2 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 1463 z późn. zm.) dotacja ma służyć realizacji w/w celu publicznego i może być przeznaczona w szczególności na:
1) zakup sprzętu sportowego,
2) pokrycie kosztów organizowania zawodów sportowych lub uczestnictwa w tych zawodach,
3) pokrycie kosztów korzystania z obiektów sportowych dla celów szkolenia sportowego,
4) sfinansowanie (…) wynagrodzenia kadry szkoleniowej
– jeżeli wpłynie to na poprawę warunków uprawiania sportu przez członków klubu sportowego, który otrzyma dotację, lub zwiększy dostępność społeczności lokalnej do działalności sportowej prowadzonej przez ten klub.
O dotację mogą się ubiegać kluby sportowe, spełniające warunki określone w § 2 i 3 Uchwały nr VI.26.2011 Rady Gminy Czernichów z dnia 10 marca 2011 r. w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu na terenie gminy Czernichów.
Klub sportowy występujący o przyznanie dotacji celowej, winien przedstawić ofertę wykonania zadania służącego realizacji celu publicznego, o którym mowa w § 1 uchwały nr VI.26.2011 Rady Gminy Czernichów z dnia 10 marca 2011 r. w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu na terenie gminy Czernichów, na wniosku stanowiącym Załącznik nr 1 do tej uchwały.
Wnioski należy składać w terminie do 26 lutego 2018 roku w Urzędzie Gminy Czernichów – Biuro Obsługi Klienta w zaklejonej kopercie z adnotacją „Sport 2018”.

Czernichów, 12 lutego 2018 r.
WÓJT (-) Szymon Łytek

Informacji udziela Edyta Urbańczyk-Kowalik:
tel.: 12 270 21 04 wew. 122,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<