BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 2 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Jagoda, Urban, Otton
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/szymon_ripgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4
Progress bar

Zapraszamy na szkolenie „Model tworzenia miejscowości tematycznych”

Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli instytucji działających na rzecz integracji i pomocy społecznej, rynku pracy lub instytucji zajmujących się rozwojem lokalnym, gospodarczym na terenie gminy i/lub powiatu (m.in. samorząd, LGD, OPS, PCPR, PUP lub przedsiębiorca z sektora turystycznego) oraz do przedstawicieli organizacji pozarządowych (członków, członków władz, pracowników i stałych wolontariuszy organizacji) działających na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu, aktywizacji społeczno-zawodowej, rozwoju lokalnego, turystyki.

 

Szkolenie służy upowszechnieniu Modelu Miejscowości Tematycznej. Uczestnicy szkolenia będą mogli zapoznać się z ideą miejscowości tematycznej i procesem tworzenia miejscowości oraz poznać praktyczne aspekty funkcjonowania miejscowości tematycznych.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o dostarczenie uzupełnionego formularza zgłoszeniowego do biura LGD osobiście, pocztą na adres ul. Żwirki i Wigury 23, 32-050 Skawina, faksem pod nr 12 256 02 31 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 lutego br.

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Dokumenty do pobrania:

Zgłoszenia mozna również dokonać poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie LGD Blisko Krakowa - LINK

Zapraszamy do udziału!

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...