BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 2 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Jagoda, Urban, Otton
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/szymon_ripgk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4
Progress bar

Wyniki konkursu - Kartka Wielkanocna 2013

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu - Kartka Wielkanocna 2013

Protokół komisji z konkursu „Kartki wielkanocne - 2013”

 

Komisja w składzie:
Przewodnicząca – Dorota Machaczka
Członkowie –
Renata Ostrowska
Wiesław Piwowarczyk
Ewa Pajor

Na konkurs „Kartki wielkanocne - 2013” przedłożono 169 prac w tym:
Samorządowe Przedszkole w Czernichowie – 10 prac
Samorządowe Przedszkole w Wołowicach – 6 prac
Integracyjne Samorządowe Przedszkole w Przegini Duchownej – 10 prac
Szkoła Podstawowa w Rusocicach – 20 prac
Szkoła Podstawowa w Przegini Duchownej – 15 prac
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Szlacheckiej – 13 prac
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czułówku – 9 prac
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłokoczynie – 5 prac
Zespół Placówek Oświatowych w Czernichowie – 22 prace
Zespół Placówek Oświatowych w Kamieniu – 20 prace
Zespół Placówek Oświatowych w Rybnej – 20 prac
Zespół Placówek Oświatowych w Wołowicach – 19 prac
Komisja w powyższym składzie nagrodziła następujące pracę uczniów:

I.    Dzieci w wieku przedszkolnym
1.    Olga Rusek – lat 3 Integracyjne Przedszkole w Przegini Duchownej

2.    Klaudia Freiberg – lat 7 Samorządowe Przedszkole w Czernichowie

3.    Zuzanna Para - "0” Samorządowe Przedszkole w Wołowicach

4.    Karolina Ochojska - "0” Zespół Placówek Oświatowych w Wołowicach

5.    Zuzanna Grzywa - lat 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłokoczynie

6.    Michał Paszcza – lat 7 Zespół Placówek Oświatowych w Kamieniu

7.    Aleksandra Kutermak – lat 7 Szkoła Podstawowa w Rusocicach

8.    Adam Kowalski – lat 6 Szkoła Podstawowa w Przegini Duchownej

9.    Rafał Fryc – lat 7 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Szlacheckiej

10.    Julia Marasik - "0” Zespół Placówek Oświatowych w Rybnej

II.    Uczniowie szkół podstawowych
1.    Aleksandra Wierzbowska – lat 11 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Szlacheckiej

2.    Oliwia Sijka – lat 8 Zespół Placówek Oświatowych w Czernichowie

3.    Bogusława Kosiniak – klasa V Zespół Placówek Oświatowych w Wołowicach

4.    Weronika Grzywa – klasa IV  Szkoła Podstawowa w Rusocicach

5.    Michał Kaniowski – lat 7 Zespół Placówek Oświatowych w Kamieniu

6.    Angelika Szczepankiewicz – klasa III Szkoła Podstawowa w Przegini Duchownej

7.    Nikodem Cyganik – klasa II Zespół Placówek Oświatowych w Rybnej

8.    Aleksandra Zając – lat 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czułówku

III.    Uczniowie szkół gimnazjów
1.    Agnieszka Małkiewicz – kl. III Gim.
2.    Aleksandra Grzybek – kl. III Gim.
Zespół Placówek Oświatowych w Czernichowie

3.    Dorota Kosiniak – kl. I Gim.
4.    Milena Jasiołek - kl. I Gim.
Zespół Placówek Oświatowych w Wołowicach

Komisja przy ocenie brała pod uwagę napisy, życzenia pod względem poprawności językowej oraz elementy dekoracyjne, zachowanie tradycji, walory estetyczne, samodzielność, staranność wykonania oraz pomysłowość.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...