bip epuap   archiwum   poczta  dom  facebook  start strona 

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 18 Października 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2017/2018

O G Ł O S Z E N I E

            Gminny Zespół Obsługi Szkół w Czernichowie ogłasza, że wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2017/2018 będą przyjmowane w Gminnym Zespole Obsługi Szkół w Czernichowie w okresie od 1 do 15 września 2017 r. /słuchacze kolegiów – do 16 października 2017 r./

            Do wniosku należy dołączyć zaświadczenia dokumentujące wysokość dochodów osiągniętych w rodzinie za miesiąc - sierpień 2017 r. /słuchacze kolegiów – za miesiąc - wrzesień 2017 r./ oraz informację dyrektora szkoły o spełnianiu przez ucznia obowiązku szkolnego lub obowiązku nauki.

            Druki wniosków są dostępne w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Czernichów, w Gminnym Zespole Obsługi Szkół, na stronie internetowej gminy oraz we wszystkich szkołach prowadzonych przez gminę.

+ Wniosek o stypendium 2017 (DOC)

+ Wniosek o stypendium 2017 (PDF)

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
<