BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook

 

1_0
2_0
3_0
4_0
6_0
7_0

Dzisiaj jest: 16 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdyekomobilność-strategia-rozwojugk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.slajdy-dofinansowaniegk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.inne.rowerowy-czernichowgk-is-95.jpglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.PSR2020_grafika_01gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/info_25052020_1gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baneryreklamowe.koronowirus_03gk-is-95.pnglink
https://gmina.czernichow.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/a_grafiki.UPSZLWGCgk-is-95.pnglink
0 1 2 3 4 5 6
Progress bar

Dziennik Polski z 29.08.2015 -Do zobaczenia w weekend

Sobota BĘDKOWICE (gm. Wielka Wieś) - Dożynki wiejskie: godz. 16 - msza w kościele, po niej ceremonia przy Szkole Podstawowej. CIANOWICE (gm. Skała) - I Rajd Nordic Walking po otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego ze startem w Ojcowie, gdzie uczestnicy dotrą autokarem, zbiórka przy Pałacu o godz. 13, start o godz. 14 ze Złotej Góry. CZERNICHÓW - "Ratuj z Głową" - terenowa gra edukacyjna, mająca na celu naukę działań w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Start o godz. 14 z parkingu przy Urzędzie Gminy. MOGILANY - Potańcówka na pożegnanie lata, godz. 19, park przy dworze. MORAWICA (gm. Liszki) - Akcja kriowdawstwa "Oddaj krew", godz. 13-16, Hala u Aniołów obok kościoła. PIEKARY (gm. Liszki) - Festiwal Tradycji "Nad Przełomem Wisły", w programie m.in. prezentacja lokalnych produktów, zabawa taneczna, plac przy remizie. WOLA RADZISZOWSKA (gm. Skawina) - Dożynki gminne: rozpoczęcie mszą o godz. 14.30 w kościele, po niej korowód przejdzie na stadion PKS "Cedronka", gdzie odbędzie się ceremonia wręczania wieńców, koncert Chóru Kameralnego "Cantica" i grupy cheerleaders Galaxy Cheer. Niedziela KORZKIEW (gm. Zielonki) - Letni Festiwal "Muzyczna Korzkiew", w programie koncert trio fortepianowego "Camino" w składzie: Natalia Kotarba (skrzypce), Martyna Sołtys (wiolonczela), Malwina Musioł (fortepian) oraz Katarzyna Vernet (fortepian), godz. 17.15, kościół parafialny. KRZESZOWICE - III Gminny Rajd Rowerowy, w ramach ogólnopolskiej kampanii "Powstrzymaj pijanego kierowcę". Wyznaczono dwie trasy: 21 oraz 31-kilometrowe. Zbiórka i zapisy od godz. 13, start o godz. 14 z pl. F. Kulczyckiego. MOGILANY - Rodzinny Maraton Zumba Fitness, godz. 17, park przy dworze. NIELEPICE (gm. Zabierzów) - Dożynki gminne: godz. 13 - msza polowa, później obrzędy, aukcja charytatywna, ogłoszenie wyników konkursu kulinarnego, boisko piłkarskie. SKAWINA - IV Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Czteroosobowych. Odbędzie na obu "orlikach" od godz. 9. SUŁOSZOWA - Dożynki gminno-parafialne: rozpoczęcie mszą o godz. 14 w kościele, potem przejście na boisko, gdzie będzie dożynkowy obrzęd. W programie też: wręczenie nagród laureatom konkursu "Sułoszowa w starej fotografii", turniej sołectw, występ zespołu "Bajery". TENCZYNEK (gm. Krzeszowice) - V Spławikowe Zawody Rodzinne o Puchar Burmistrza Gminy, rozpoczęcie o godz. 9, Staw Wroński. WIELKA WIEŚ - Dożynki parafialne: godz. 14 - msza w kościele parafialnym w Białym Kościele, po niej przejazd korowodu plac przy Szkole Podstawowej w Wielkiej Wsi.

Czytaj więcej...

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...