BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 9 Marca 2021    |    Imieniny obchodzą: Franciszka, Katarzyna, Dominik

Artykuły

Konsultacje w sprawie wprowadzenia nazw ulic w Przegini Duchownej

WÓJT GMINY CZERNICHÓW

informuje, że w związku z sytuacją kryzysową wynikającą z zagrożenia rozprzestrzeniania się choroby covid-19 zostają odwołane konsultacje w sprawie wprowadzenia nazw ulic w Przegini Duchownej

Nowy termin konsultacji zostanie podany do wiadomości zainteresowanych odrębnym komunikatem.

 

 

------------------------------------------

WÓJT GMINY CZERNICHÓW

informuje,

że w okresie od 23 marca do 6 kwietnia 2020 r. zostaną przeprowadzone konsultacje w sprawie wprowadzenia nazw ulic w Przegini Duchownej

 

Konsultacje obejmują obszar Przegini Duchownej i mogą w nich brać udział pełnoletni mieszkańcy Przegini Duchownej.

Poddane konsultacjom opracowanie zawierające schemat proponowanego przebiegu ulic oraz ich nazwy będzie umieszczone wraz z ogłoszeniem o konsultacjach w formie elektronicznej: w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej www.czernichow.pl, a także wyłożone w formie papierowej do wglądu w Urzędzie Gminy Czernichów – Biuro Obsługi Klienta, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej oraz u sołtysa Przegini Duchownej.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie przedstawienia przez mieszkańców na piśmie lub w formie elektronicznej ich opinii i uwag do projektu oraz propozycji zmian w tym projekcie.

Opinie lub uwagi oraz propozycje zmian do konsultowanego projektu, wraz z podaniem adresu zamieszkania osoby uczestniczącej w konsultacjach, należy złożyć na piśmie w jednym z miejsc wyłożenia projektu, przesłać pocztą na adres Urząd Gminy Czernichów, 32-070 Czernichów, ul. Gminna 1, lub w formie elektronicznej przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo na elektroniczną skrzynkę podawczą urzędu gminy (ePUAP).

Przy opracowaniu wyników konsultacji będą brane pod uwagę wyłącznie opinie, uwagi oraz propozycje zmian, które zostaną złożone do 6 kwietnia 2020 r.

Sprawozdanie z konsultacji zostanie podane do publicznej wiadomości nie później niż 14 dni po ich zakończeniu w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej www.czernichów.pl i na tablicy ogłoszeń w urzędzie gminy.

 

Zastępca Wójta

(-) Maciej Gędłek

 

Podstawa prawna:

art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2019 r., poz. 506 z późn. zm.),

1 pkt 2 oraz § 4 ust. 1 załącznika do uchwały nr XXIX.198.2012 Rady Gminy Czernichów z dnia 26 października 2012 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego poz. 5942),

zarządzenie nr 17.2020 Wójta Gminy Czernichów z dnia 2 marca 2020 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Przegini Duchownej.

 

WÓJT GMINY CZERNICHÓW informuje, że w okresie od 23 marca do 6 kwietnia 2020 r. zostaną przeprowadzone konsultacje w sprawie wprowadzenia nazw ulic w Przegini Duchownej - treść ogłoszenie BIP Czernichów

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...