BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 1 Grudnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Natalia, Blanka, Eligiusz

Artykuły

Nowy radny z Rusocic

7 kwietnia Wojewoda Małopolski ogłosił wynik wyborów uzupełniających do Rady Gminy Czernichów w okręgu nr 9 obejmującym Rusocice. Nowym radnym reprezentującym mieszkańców tej miejscowości w radzie gminy będzie mieszkaniec Rusocic Janusz Fajto.

Już 10 marca Gminna Komisja Wyborcza ogłosiła, iż w związku z tym, że zgłoszony został tylko jeden kandydat, mandat zostanie obsadzony bez głosowania. Dzięki temu w Rusosicach nie było potrzeby przeprowadzać głosowania, jednak zgodnie z obowiązującym kalendarzem wyborczym dopiero 5 kwietnia Gminna Komisja Wyborcza mogła ostatecznie ustalić wynik wyborów, sporządzić protokół i przekazać go do weryfikacji Komisarzowi Wyborczemu w Krakowie II.

Radny-elekt obejmie mandat dopiero po złożeniu ślubowania wobec Rady Gminy Czernichów, co powinno nastąpić na najbliższej sesji RGCz.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...