BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 13 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk

Artykuły

Ćwiczenia rotacyjne Narodowych Sił Zbrojnych w Czernichowie.

W dniu 20 kwietnia 2013 roku, Wójt Gminy Czernichów gościł 74 żołnierzy, w ramach ćwiczeń rotacyjnych Narodowych Sił Zbrojnych przy Wojewódzkim Sztabie Wojskowym w Krakowie, jako rekonesans terenów zagrożonych powodzią.

 Wójt przedstawił żołnierzom charakterystykę zagrożonej powodzią Gminy Czernichów oraz dokonał oceny sytuacji powodziowej z 2010 roku. Po spotkaniu, żołnierze udali się do Kłokoczyna – Machaczki, gdzie w 2010 roku było największe zagrożenie powodziowe naszej gminy.


Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...