BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 23 Października 2020    |    Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna

Artykuły

Uczniowie Prywatnej Szkoły im. Marii Montessori w Krakowie odwiedzili Urząd Gminy Czernichów

Interesowało ich wszystko. Czy warto wpisywać we wniosku o wydanie dowodu osobistego kolor oczu i wzrost, czy w gminie są skałki wspinaczkowe i jaskinie, co się uprawia i jakie są problemy z drogami.

Dopytywali o to jakie studia trzeba skończyć, by pracować w urzędzie, kto udziela wójtowi urlopu i gdzie można kupić prawdziwą kiełbasę lisiecką. We wtorek, 29 stycznia Urząd Gminy odwiedzili uczniowie Prywatnej Szkoły im. Marii Montessori w Krakowie. Wizyta realizowana była w ramach przedmiotu wiedza o społeczeństwa i warsztatów „Świadomy obywatel”.

Uczniowie pierwszej klasy gimnazjum interesowali się wszystkim. Zasypali pytaniami zastępcę kierownika USC – Zofię Knapik, która najpierw opowiadała im o tym czym zajmuje się urząd, a następnie sekretarz gminy – Ewę Lipowczan. Dopytywali o historię gminy, jej zabytki i znanych mieszkańców. Chcieli wiedzieć co uprawiają rolnicy, gdzie przebiegają ścieżki rowerowe i jakie zajęcia dodatkowe organizowane są w szkołach dla najmłodszych.

I choć obiecywali, że w imieniu wójta podpiszą kilka dokumentów – musieli wracać do Krakowa na kolejne zajęcia. Liczymy, że o obietnicy nie zapomną i odwiedzą nas jeszcze raz…

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...