BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 9 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Weronika, Hieronim, Zenon

Artykuły

Konkurs na wykonanie Palmy Wielkanocnej

W Niedzielę Palmową 24 marca, w Czernichowie odbył się Konkursu na Wykonanie Palmy Wielkanocnej, zorganizowany przez parafię p.w. Trójcy Przenajświętszej. W konkursie przede wszystkim uczestniczą dzieci i młodzież. Głównym celem konkursu jest kultywowanie tradycji wykonania palm. Organizowany od kilku lat konkurs cieszy się coraz większą popularnością, czego najlepszym dowodem jest ilość palm i sposób ich wykonania - uczestnicy konkursu przynoszą piękne palmy, samodzielnie wykonane.

There is no image or category is unpublished or not authorized

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...