BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 4 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor

Artykuły

Kiermasze rękodzieła świątecznego

Tradycyjnie już w Urzędzie Gminy Czernichów odbyły się kiermasze świąteczne na których swoje prace prezentowali uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z CZernichowa i Środowiskowego Domu Samopomocy ze Skawiny.

Kiermasz jest świetną okazją do prezentowania rękodzieła świątecznego a także promocji ośrodków. Wartsztaty Terapii Zajęciowej w Czernichowie istnieją od roku 2004, prowadzi je Fundacja im. Brata alberta z Radwanowic.WTZ prowadzi zajęcia terapeutyczno – rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych intelektualnie.  Zadania realizowane przez placówkę zmierzają do ogólnego rozwoju i poprawy sprawności, niezbędnych do prowadzenia przez osobę niepełnosprawną niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia, na miarę jej indywidualnych możliwości.Ich prace mogliśmy oglądać m.in. na kiermaszu zorganizowanym przy kościele parafialnym w Czernichowie w Niedzielę Palmową. Środowiskowy Dom Samopomocy w Skawinie jest ośrodkiem działającym głównie na terenie gminy Skawina - przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia z zaburzeniami psychicznymi oraz niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzony jest przez Parafię SS. App. Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie. Swoje prace prezentują m.in. na wersażach, wystawach i kiermasz na terenie powiatu krakowskiego.

 

There is no image or category is unpublished or not authorized

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...