BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Artykuły

Dzień Ziemi 2013 r.

Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Czernichowie przemaszerowały w kolorowym pochodzie z pięknymi transparentami; „Szanuj trawniki”, „Oszczędzaj wodę” – to tylko nieliczne hasła jakie skandowali najmłodsi. Dzieci odwiedziły także Urząd Gminy. Happening to tylko jedna z wielu imprez, które odbyły się w ramach Światowego Dnia Ziemi w czernichowskim przedszkolu. Dzieci do obchodów przygotowały się bardzo starannie – już od kilku dni poznawały ciekawostki związane z naszą planetą.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...