BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 9 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Weronika, Hieronim, Zenon

Artykuły

I Edycja Konkursu Piosenki „Śpiewające Przedszkolaki” w Przegini Duchownej

We wtorek 21.05.2013r. o godz. 9.00 w Przegini Duchownej odbyła się I Edycja Konkursu Piosenki „Śpiewające Przedszkolaki” – „Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty…”, zorganizowana przez Samorządowe Integracyjne Przedszkole w Przegini Duchownej.

       W konkursie wzięło udział 12 placówek oświatowych z terenu gminy Czernichów, szkół i przedszkoli. Patronat nad konkursem objął Pan Wójt Gminy Czernichów mgr Szymon Łytek. Gościem specjalnym była Baśniowa Kapela, która swoim występem umilała czas uczestnikom. W konkursie uczestniczyło 30 dzieci, które wspaniale śpiewały, a nawet tańczyły, będąc przebrane w bajecznie kolorowe i wiosenne stroje. W ramach przerywników wystąpiły tez poszczególne grupy z naszego przedszkola. Po występach wszyscy zebrani goście oraz dzieci zostali zaproszeni na poczęstunek. Obrady jury, które nie były prostą sprawą, były burzliwe, gdyż wszystkie występy były przepiękne. Postanowiono wszystkich nagrodzić. Artyści otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz pluszaki, a placówki oświatowe statuetki i dyplomy. Po wręczeniu nagród wspólnie się bawiliśmy z Baśniową Kapelą.

       Pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla Pana Wójta mgr Szymona Łytek za objęcie patronatu nad konkursem. Pani Teresie Baranowskiej, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przegini Duchownej za użyczenie sali gimnastycznej oraz pomoc w przygotowaniach do konkursu. Wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Rodzicom za trud włożony w przygotowanie dzieci do występu. Panu Sołtysowi Andrzejowi Feluś za pomoc w przygotowaniach. Baśniowej Kapeli za prowadzenie konkursu i umilanie czasu. Pragniemy tez podziękować naszym Sponsorom, bez których nie odbyła by się tak wspaniała impreza:

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Płatek, Nowa Wieś Szlachecka

Zakład Przetwórstwo Mięsnego Gawin, Czułówek

Agencja Ubezpieczeniowa Anna Kuć, Czernichów

Firma Usługowo – Budowlana ABK Beata Krajcarz, Kamień

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Wrona, Przeginia Narodowa

Agnieszka i Robert Witkowscy

Danuta i Tadeusz Kapusta, Wołowice

Halina Wrona, Przeginia Narodowa

Przetwórstwo Mięsno - Wędliniarskie Bacyniok, Rybna

Firma Handlowo – Usługowa Mikro, Jerzy Kosek

       A wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe występy, gratulujemy talentu i zapraszamy na następną edycję konkursu. Mamy nadzieję, że udział w konkursie był dla Was wielką przygodą, możliwością zdobycia nowych doświadczeń oraz poznania ciekawych ludzi.

Organizatorzy

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...