BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 7 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Cyryl, Metody, Estera

Artykuły

„Igrzyska Dzieciaka” w Kamieniu

We wtorek 28 maja 2013 r., w Zespole Placówek Oświatowych w Kamieniu już po raz drugi odbyły się „Igrzyska Dzieciaka”. Uczestnikami zmagań sportowych byli uczniowie klas drugich i trzecich edukacji wczesnoszkolnej.

Każda drużyna liczyła 6 zawodników. W zawodach wzięły udział dzieci z 4 szkół: Czułówka, Rybnej, Wołowic i Kamienia. Głównym jego przedsięwzięciem była popularyzacja aktywnego spędzania wolnego czasu, integracja środowisk uczniowskich, oraz współzawodnictwo oparte o zasady fair-play. Na początku pani Dyrektor ZPO w Kamieniu Renata Bylica powitała wszystkich uczestników, zaprezentowała puchar, o który uczniowie mieli walczyć i życzyła wszystkim dobrej zabawy. Zawodnicy startowali w 5 konkurencjach (każda klasa). O wygranej decydowała suma punktów zdobytych przez uczniów z jednej szkoły.

I miejsce oraz puchar przechodni zdobyła drużyna z Czułówka,                                                  

II miejsce – Kamień,                                                                                                                    

III miejsce – Wołowice,                                                                                                                

IV miejsce – Rybna.                                                                                                                

Wszystkie drużyny otrzymały cenne nagrody w postaci zestawów różnych piłek. Wspaniała zabawa dzieci była możliwa dzięki pomocy uczniów z Gimnazjum w Kamieniu, którzy sędziowali i szybko przygotowywali sprzęt sportowy do kolejnych konkurencji.Organizatorzy Igrzysk serdecznie dziękują Panu Wójtowi Szymonowi Łytkowi i Radzie Gminy Czernichów za przekazanie pieniędzy na zakup nagród.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...