BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 4 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor

Artykuły

Wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie

W dniu 6 czerwca 2013 r. w sali restauracji „Krzemieniec” w Wołowicach odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie dla 12 par z terenu gminy Czernichów, które zawarły związek małżeński w1963 roku i wcześniej.

Na uroczystość zaproszono:

Państwa Stefanię i Edwarda Machaczków z Czernichowa

Państwa Wiktorię i Kazimierza Ficów z Nowej Wsi Szlacheckiej

Państwa Katarzynę i Franciszka Mlostków z Nowej Wsi Szlacheckiej

Państwa Antoninę i Mieczysława Grzybków z Przegini Narodowej

Z Rusocic Państwa Wiktorię i Jana Duraków, Pana Jana Morawskiego,

Państwa Janinę i Piotra Paszczów i Państwa Henrykę i Stanisława Stańków.

Z Wołowic Państwa Marię i Stanisława Byliców , Państwa Wiktorię i Mariana Kałużów, Państwa Zofię i Stanisława Przebindów. Z Zagacia Państwa Wiktorię i Edwarda Hajtów. Rozpiętość wieku jubilatów wahała się od 67-91 lat. Władze Gminy Czernichów reprezentowali Przewodnicząca RG Czernichów Pani Renata Wolarek, Wiceprzewodnicząca RG Pani Ewa Kryńska, Radni Pan Marian Paszcza i Pan Andrzej Starowicz oraz Wójt Gminy Czernichów Pan Szymon Łytek. Po uroczystym wręczeniu medali, którego dokonał      w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego - Pan Szymon Łytek oraz upominków, listów gratulacyjnych i wiązanek kwiatów przyszedł czas na toast za zdrowie Jubilatów. Gospodarz obiektu Pan Jerzy Kosek zadbała o uroczysty wystrój sali i smakowity poczęstunek. Wspomnienia i miła rozmowa przebiegały przy dźwiękach muzyki. Gościom, którzy z różnych przyczyn nie przybyli na uroczystość dostarczono medale i upominki wprost do domów. Uroczystość zakończyła wspólna fotografia Jubilatów z przedstawicielami władz gminy Czernichów w nastrojowych wnętrzach restauracji „Krzemieniec” oraz w plenerach okalającego ją ogrodu. Z ramienia Urzędu Stanu Cywilnego nad przebiegiem całości uroczystości czuwała Zofia Knapik Z-ca Kierownika USC Czernichów. O fotograficzne uwiecznienie uroczystości zadbał Pan Wiesław Piwowarczyk.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...