BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 5 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Oswald, Emil, Maria

Artykuły

Bajkowa noc w Integracyjnym Samorządowym Przedszkolu w Przegini Duchownej

W Piątek 14.06.2013r. 39 – osobowa grupa przedszkolaków spędziła noc w przedszkolu. Bajkowa noc w przedszkolu rozpoczęła się o godzinie 17:00. Kiedy dzieci przyszły do przedszkola, czekali na nich Królik i Pingwin, którzy zaprosili ich do wspólnej zabawy – malowania, twarzy, konkursów i zagadek.

Podczas gdy dzieci się bawiły do przedszkola, przyszli następni goście: Shrek, Osioł, a nawet księżniczka Fiona. Dzieci musiały pomóc Osłowi obudzić leniwego Shreka,a następnie wspólnie się bawili. Po pysznej kolacji dzieci przebrały się w piżamy, umyły żeby i zaczęły się nocne zabawy i harce. Około godzinny 22:00 prawie wszystkie przedszkolaki już słodko spały. Rano dzieci zjadły śniadanie, posprzątały swoje rzeczy i każdy otrzymał nagrodę: specjalnie przygotowany dyplom i kolorową poduszkę na następną noc w przedszkolu!!

Przedszkole P. Duchowna

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...