BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Artykuły

Samochód pożarniczy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rusocicach

W dniu 18.07.2013 r. został zakupiony używany samochód pożarniczy,  z przeznaczeniem do używania przez Ochotniczą Straż Pożarną w Rusocicach.

Jest to samochód marki STEYR 12S23 z napędem na 4 koła, rok pr. – 1994, wyposażony w  zbiornik wody - 1600 l, maszt oświetleniowy, wciągarkę, agregat prądotwórczy, pompę - ROSENBAUER o wydajności 1800 l/min. Samochód będzie służył Strażakom w Rusocicach nie tylko do pożarów, również podczas zagrożenia powodziowego, ze względu na napęd na 4 koła, oraz do wszelkich zagrożeń na terenie Rusocic i Gminy Czernichów. Wójt Gminy Czernichów przeznaczył na zakup tego samochodu 55000 zł brutto. W sprowadzeniu samochodu uczestniczyli: Sołtys wsi Rusocice Roman Starowicz, Komendant Gminny OSP Władysław Siudek, Prezes OSP Rusocice Witold Wasilewski, Naczelnik OSP Rusocice Leszek Bukowski. Wszyscy uczestnicy nie kryli wzruszenia i zadowolenia, że samochód jest już w garażu i może wyjeżdżać do akcji ratowniczych niosąc pomoc mieszkańcom.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...