BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Artykuły

Zakup wyposażenia sali świetlicy wiejskiej Domu Ludowego w Wołowicach

Gmina Czernichów realizuje projekt Zakup wyposażenia sali świetlicy wiejskiej Domu Ludowego w Wołowicach w ramach dofinansowania na operację z zakresu małych Projektów w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013.

 

Projekt zakłada m.in. zakup rolety scenicznej, rolet zaciemniających na okno, wymianę oświetlenia sali świetlcy. Gmina Czernichów zakupi również w ramach projektu sprzęt nagłaśniający i pawilony ogrodowe. Umowa została podpisana na kwotę dofinansowania w wysokości 18 819,00 zł, co stanowi 70% kosztów kwalifikowanych zadania.


PROW BANER

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...