BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 17 Stycznia 2021    |    Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni

Artykuły

Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W niedzielę 08 września br. w Więcławicach w gminie Michałowice odbyły się VI Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Zawody te zorganizowane były przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Krakowie, Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie, a swoim patronatem zawody objął Starosta Krakowski - p. Józef Krzyworzeka. 

Gospodarzem zawodów był wójt gminy Michałowice - p. Antoni Rumian oraz jednostka OSP Więcławice. 

Komendę Miejską PSP w Krakowie reprezentowali bryg. Krzysztof Petryniak - Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie oraz mł. bryg. Andrzej Nowak - Naczelnik Wydziału Oper.-Szkol. Meldunek o gotowości drużyn od Prezesa Zarządu Powiatowego ZOSP RP dh Leszka Zięby przyjął Starosta krakowski Józef Krzyworzeka.

W zawodach wzięło udział 18 drużyn chłopięcych oraz 8 dziewczęcych. Zawodnikom kibicowali m.in. starosta krakowski i członek Zarządu Powiatu Anna Lewicka, oraz w-ce przew. Rady Powiatu w Krakowie Krzysztof Karczewski.

Komisję sędziowską stanowili funkcjonariusze KM PSP w Krakowie na czele z sędzią głównym zawodów bryg. Piotrem Millanem.

Starosta krakowski ufundował nagrody pieniężne dla sześciu najlepszych drużyn. Naszą gminę reprezentowała drużyna chłopców z OSP Wołowice w składzie: Adrian Filipowicz, Adam Mika, Damian Chłopecki, Kamil Lach, Adrian Nędza , Mateusz Kudłek, Piotr Suchan którzy zajęli trzecie miejsce, oraz Dziewcząt z OSP Dąbrowa Szlachecka która zajęła siódme miejsce w składzie: Julia Kapusta, Ewa Milcz, Lidia Suchan, Karolina Guzik, Ewa Mika, Emilia Biczak . Tak wysokie trzecie miejsce chłopcy uzyskali dzięki wcześniejszym swoim treningom pod patronatem komendanta OSP Wołowice Franciszka Kucharz oraz mechanika Janusza Musiał i opiekuna drużyny MDP Krzysztofa Lelek. Regulamin zawodów był dla wszystkich jednakowy, ciężko było uchronić się od punktów karnych.

   Klasyfikacja generalna po dwóch konkurencjach chłopcy: 

1. Będkowice        2. Sułoszowa II      3.Wołowice      4. Sieciechowice

   Klasyfikacja generalna po dwóch konkurencjach dziewczynki: 

1. Jeziorzany 2. Karniów 3. Miłocice 4. Olszowice (...)7. Dąbrowa Szlachecka

Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie bryg. Krzysztof Petryniak na zakończenie zawodów serdecznie pogratulował zwycięzcom.

                                                                                                                                                                 Sekretarz OSP Wołowice

                                                                                                                                                                         Józef Bobek

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...