BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 5 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Oswald, Emil, Maria

Artykuły

Święto Gminy Czernichów

W dniach 21 i 22 września 2013 r. na terenie łąk przy Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie odbyło Święto Gminy Czernichów połączone ze Zlotem samochodów terenowych.

Organizatorami imprezy byli Urząd Gminy Czernichów oraz Off - Road.Pl. Podczas sobotniej imprezy mogliśmy skosztować i zakupić specjałów z terenu gminy Czernichów wśród, których były: miody pszczele, wędliny i ciasta. Punktem kulminacyjnym sobotniego wieczoru był koncert zespołu ,,Łatające Talerze”. W niedzielne popołudnie uczestnicy zlotu po długich i ciężkich zmaganiach na trasach terenowych i turystycznych otrzymali dyplomy i nagrody z rąk organizatora Zlotu.

Leszek Żak z pilotem Jakubem Jędrzejczykiem w klasie terenowej wygrali rajd samochodów terenowych "Off Road".

W klasie turystycznej najlepsi byli Rafał Kwaśny i Anna Kwaśny. Zlot Samochodów Terenowych "Off Road", został zorganizowany w Czernichowie. Pozostałe wyniki, klasa terenowa: II m. - Rafał Słabosz, Izabela Słabosz, III m. - Paweł Maj, Elżbieta Faber, klasa turystyczna: II m. - Andrzej Zygmunt, Mirosław Bajor, III m. - Marcin Kubiaka, Agnieszka Zięba-Kobiałka

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...