BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 8 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Adrian, Edgar

Artykuły

Integracyjny Piknik Jesienny w Przegini Duchownej

W sobotę 28.09.2013r. o godz. 14.00 w sali Stowarzyszenia Przyjaciół Przegini Duchownej odbył się Integracyjny Piknik Jesienny, pod hasłem "ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA". Była cała masa zabaw, konkurencje i niespodzianki, wszystkie przedszkolaki, Rodzice i nasi Goście bawili się wyśmienicie...

Piknik rozpoczął się występami naszych przedszkolaków, które śpiewały, tańczyły i wierszyki mówiły. Następnie Pani Dyrektor Ewelina Tomska powitała wszystkich Rodziców,Dzieci oraz przybyłych Gości - pana Wójta Gminy Czernichów, Szymona Łytek, pana Sołtysa Przegini Duchownej Andrzeja Feluś, pana Redaktora Naczelnego "Orki", Daniela Mamala. Następnie odbyły się konkurencje rodzinne. Wiele radości sprawiło karaoke, wszyscy chętni śpiewali największe polskie przeboje. Kolejno konkurencje z ziemniakami w roli głównej - "Rzut do celu", "Mistrz obierania ziemniaków", "Ziemniaczano - warzywne dziwadełka", "Pieczątki z ziemniaków", "Hop, skok do przodu", "Konkus na najcięższego kartofla". Wiele radości dla najmłodszych sprawiły zabawy z chustą animacyjną oraz kolorowe balony. A na koniec odbyła się degustacja pieczonych ziemniaczków, mniam, pycha... Wśród smakołyków było pyszne ciacho, kiełbaska z grilla oraz napoje. Wiele frajdy sprawiła wszystkim uczestnikom zabawy Loteria fantowa "Każdy los wygrywa", a nagroda główna, to bilet na konceprt Zespołu Pectus. Kiermasz pysznych ciast i Kiermasz prac dzieci, tez miał wielu zwolenników.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...