BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 13 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Małgorzata, Ernest, Henryk

Artykuły

Zabawa Andrzejkowa w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Przegini Narodowej

W dniu 23 listopada 2013 roku Stowarzyszenie DOBRO POWRACA zorganizowało Zabawę Andrzejkową w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Przegini Narodowej. Na początku odbyło się przedstawienie pt. „Opowieść o Dobrym Człowieku”, w którym to dzieci mogły wczuć się w rolę aktora i brać czynny udział w spektaklu.

 

W trakcie zabawy zorganizowano mnóstwo zabaw i konkursów z cennymi nagrodami. Dzieci otrzymały m.in. nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Czernichów, wejściówki do Warowni w Inwałdzie, Muzeum Lotnictwa, Muzeum Zoologicznego w Krakowie i wiele innych cennych nagród. Cukiernia Róża i osoby prywatne podarowały nam pyszne ciasta.

Wielkie dzięki również dla Zespołu Pieśni i Tańca „KRAKOWIACY”, którzy swoim tańcem zachwycili uczestników zabawy porywając ich do wspólnego tańca.

Dziękujemy również Parku Wodnemu, który miał swój kącik plastyczny dla dzieci i rozdawał wejściówki do swojego obiektu.

Podczas zabawy gościło u nas również Krakowskie Pogotowie Ratunkowe. Mali uczestnicy chętnie słuchały o tym jak mogą pomóc najbliższym w nagłym wypadku, miały okazję poćwiczyć pierwszą pomoc na fantomie.

Dzieci dostały również odblaski, które to otrzymaliśmy z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. Nie zapominajmy jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, zwłaszcza teraz gdy szybko zapada zmrok, zmniejsza się widoczność na drodze!!

Dziękujemy również Fundacji Muzeum Motoryzacji – Program RoadSafe.pl za uczestnictwo w naszej imprezie. Każdy z uczestników mógł skorzystać z alkogolgli i pokonać w nich tor przeszkód, a także dzieci otrzymały podręczną książeczkę o pierwszej pomocy.

Dziękujemy również tym wszystkim, którzy nie zostali wymienieni, a włączyli się w naszą akcję.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...