BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ EPUAP ceidg
dom Facebook Kontakt
Dzisiaj jest: 8 Lipca 2020    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Adrian, Edgar

Artykuły

Impreza Mikołajkowa w Urzędzie Gminy Czernichów

W poniedziałek 09.12.2013r. w Urzędzie Gminy Czernichów już po raz szósty odbyło się spotkanie najmłodszych mieszkańców gminy Czernichów z Św. Mikołajem.

Organizatorem odbywającej się corocznie imprezy był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czernichowie.Zorganizowanie w/w imprezy było możliwe dzięki wspaniałym, wyrozumiałym i hojnym sponsorom z terenu naszej Gminy oraz firm z poza naszej Gminy. Siedemdziesięcioro dzieci bawiło się wraz z aktorami Studia Małych Form Teatralnych Scenografii i Reżyserii ART – RE, którzy przedstawili spektakl pt. „ Lis i zając ”.

Po zakończeniu imprezy Św. Mikołaj wraz z pomocnikami, w których rolę wcielili się pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czernichowie obdarowywano dzieci pięknymi prezentami. Na twarzach dzieci pojawiały się uśmiechy i okrzyki radości, które dla pracowników tutejszego Ośrodka są najważniejsze. Ponadto dziesięcioro dzieci otrzymało paczki w swoich domach, natomiast kolejne 40 dzieci otrzymało kolorowe pościele, które zostały przekazane do tut. Ośrodka przez Stowarzyszenie „Piękne Anioły”.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...