BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 21 Października 2020    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego

Artykuły

Dzień Seniora w Wołowicach

Tradycją Wołowic stały się już wspólne spotkania Babć i Dziadków na Dniu Seniora w Gminnym Ośrodku Kultury...

Tak było i w tym roku. I chociaż pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu, nasi kochani Seniorzy bardzo licznie przybyli do GOK-u, by w otoczeniu swoich wnuków, a nawet i prawnuków radośnie spędzić swoje święto.

Wszystkich zebranych gości powitała pani dyrektor Zespołu Placówek w Wołowicach – Stanisława Kapusta. Złożyła Seniorom serdeczne życzenia, wszystkiego co najpiękniejsze oraz długich lat w zdrowiu i pomyślności. W spotkaniu wziął udział Wójt Gminy Czernichów – pan Szymon Łytek oraz radny z Wołowic – pan Marian Paszcza.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Były piękne, wzruszające i szczere życzenia, które dla swoich Babć i Dziadków samodzielnie ułożyli uczniowie z klas I-III, były szalone tańce w gorących rytmach latino, i improwizacje ruchowe w wykonaniu zerówkowiczów i uczniów klasy 1, a także radosne i pełne ciepła piosenki. Część artystyczną uświetnił występ kółka teatralnego „Amor” w inscenizacji „Calineczki”. Fantastyczna muzyka, wspaniałe stroje i bajkowa dekoracja sprawiły, że wszyscy przenieśli się w magiczny, kolorowy świat baśni. W dalszej kolejności odbył się występ braci Sławomira i Bartłomieja Góreckich, chóru szkolnego oraz pana Bogdana Dzierżawy, który specjalnie na tą okazję ułożył wierszowany utwór, którego główną bohaterką była smoczyca Marycha z … Wołowic! Na zakończenie wystąpili Mali Strażacy, którzy zaprezentowali swe umiejętności w prawdziwych strojach strażackich.Dopełnieniem tego cudownego wieczoru było wspólne kolędowanie oraz rozmowy przy ciastku i herbatce.

Wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków zapraszamy serdecznie już za rok!

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...