BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 1 Grudnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Natalia, Blanka, Eligiusz

Artykuły

OGŁOSZENIE o rozpoczęciu konsultacji społecznych-Przedmiotem konsultacji jest projekt Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Czernichów

OGŁOSZENIE

o rozpoczęciu konsultacji społecznych

Wójt Czernichowa na podstawie art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 446) oraz w związku z art. 6 ustawy z dnia 9 października 2015r. o rewitalizacji (Dz. U. z 2015 r., poz. 1777, z późn. zm.) informuje o rozpoczęciu i zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Czernichów.

Przedmiotem konsultacji jest projekt Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Czernichów

 

Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są interesariusze, w szczególności: mieszkańcy obszaru rewitalizacji i mieszkańcy gminy, użytkownicy wieczyści nieruchomości i podmioty zarządzające nieruchomościami znajdującymi się na obszarze rewitalizacji, podmioty prowadzące lub zamierzające prowadzić na obszarze gminy działalność gospodarczą; podmioty prowadzące lub zamierzające prowadzić na obszarze gminy działalność społeczną, w tym organizacje pozarządowe i grupy nieformalne; jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego; organy władzy publicznej; podmioty, inne organy władzy publicznej realizujące na obszarze rewitalizacji uprawnienia Skarbu Państwa.

Celem konsultacji jest zebranie uwag i/lub propozycji dotyczących projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Czernichów.

Konsultacje przeprowadzone będą od 27.02.2017 r. do 28.03.2017 r. w formie:

zbierania uwag i/lub propozycji w wersji papierowej lub elektronicznej za pomocą specjalnego formularza uwag do projektu Gminnego Programu Rewitalizacji:

a)      w formie pisemnej poprzez specjalny formularz uwag (do pobrania na stronie internetowej Gminy), który należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

b)     drogą korespondencyjną na adres: Urząd Gminy Czernichów, ul. Gminna 1, 32-070 Czernichów z dopiskiem „Rewitalizacja Gminy”

c)      ustnie do protokołu w siedzibie Urzędu Gminy Czernichów w Dzienniku Podawczym Urzędu Gminy Czernichów, parter lub telefonicznie pod nr 12 270 21 04 w. 134 w godzinach pracy Urzędu Gminy Czernichów

d)     podczas spotkania otwartego z interesariuszami rewitalizacji z możliwością składania uwag i/lub propozycji do projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Czernichów, które odbędzie się w marcu 2017 r.

Projekt programu wraz z załącznikami i formularzami uwag dostępne będą od 27.02.2017 r. do 28.03.2017 r.:

  • w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Czernichów - http://bip.malopolska.pl/ugczernichow
  • na stronie internetowej Gminy Czernichów www.gmina.czernichow.pl
  • Dziennik Podawczy Urzędu Gminy Czernichów, ul. Gminna 1, 32-070 Czernichów, w godzinach pracy urzędu
  • a także podczas spotkania otwartego z interesariuszami rewitalizacji, które odbędzie się w 22 marca 2017 r. -  INFORMACJA O  SPOTKANIU.

Informacja o wynikach z przeprowadzonych konsultacji zostanie umieszczona niezwłocznie po ich zakończeniu w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Gminy Czernichów oraz tablicy ogłoszeń. 

Wójt Gminy
(-) Szymon Łytek

Czernichów,20.02.2017

---------------------------------

+ PROJEKT GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI

+ PROJEKT UCHWAŁY O PRZYJĘCIU GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI

+ MAPA OBSZARU OBJĘTEGO GMINNYM PROGRAMEM REWITALIZACJI W MIEJSCOWOŚCI CZERNICHÓW

+ MAPA OBSZARU OBJĘTEGO GMINNYM PROGRAMEM REWITALIZACJI W MIEJSCOWOŚCI KAMIEŃ

+ MAPA OBSZARU OBJĘTEGO GMINNYM PROGRAMEM REWITALIZACJI W MIEJSCOWOŚCI RYBNA

+ FORMULARZ ZGŁOSZENIA UWAG DO GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI

Zarządzenie nr 8A.2017 Wójta Gminy Czernichów z dnia 20 lutego 2017 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami gminy Czernichów

SPOTKANIE OTWARTE W RAMACH  KONSULTACJI GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI GMINY CZERNICHÓW - 22.03.2017

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...