BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 5 Sierpnia 2020    |    Imieniny obchodzą: Oswald, Emil, Maria

Artykuły

Odnawialne Źródła Energii – KOMUNIKATY

OZEAktualizacja informacji o postępowaniu przetargowym „Czysta Energia Blisko Krakowa”

Aktualizacja informacji o postępowaniu przetargowym „Czysta Energia Blisko Krakowa” (dofinansowanie zakupu i montażu jednostek wytwarzających energię cieplną i elektryczną w oparciu o odnawialne źródła energii dla osób fizycznych – poddziałanie 4.1.1 w ramach RPO WM). Czytaj więcej:

http://www.bliskokrakowa.pl/aktualnosci/2019/1410-informacja-z-dn-13-stycznia-2020-r-dotyczaca-postepowania-przetargowego-pn-dostawa-i-montaz-jednostek-wytwarzania-energii-z-oze-w-ramach-projektu-czysta-energia-blisko-krakowa.html

http://www.czystaenergia.bliskokrakowa.pl/informacja-z-dn-13-stycznia-2020-r-dotyczaca-postepowania-przetargowego-pn-dostawa-i-montaz-jednostek-wytwarzania-energii-z-oze-w-ramach-projektu-czysta-energia-blisko-krakowa/

„Mój Prąd” dofinansowanie do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych dla osób fizycznych

W ramach rządowego programu "Mój Prąd" ruszył drugi nabór wniosków o dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych dla osób fizycznych, który potrwa do18 grudnia 2020 r. Zasady programu nie zmieniają się:

  • dofinansowaniu podlega zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych od 2 do 10 kW;
  • można starać się o dotacje w wysokości nawet 50 proc. kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie;
  • dofinansowanie można łączyć z ulgą termomodernizacyjną, o ile koszty przedstawione do rozliczenia zostaną pomniejszone o otrzymaną dotację;
  • szczegóły programu dostępne są na stronie https://mojprad.gov.pl/ .
  • informacji o nim udzielają doradcy energetyczni Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW):

https://doradztwo-energetyczne.gov.pl/

  • dodatkowo działa infolinia - tel. 22 45 95 990 i dwa adresy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • nowością w programie jest strona mojprad.gov.pl na której jest możliwość sprawdzenia statusu złożonego wniosku.

 

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...