BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ E-PUAP ceidg
Strona Główna UG telefon Kontakt Lokalizacja Facebook
Dzisiaj jest: 26 Lipca 2021    |    Imieniny obchodzą: Anna, Grażyna, Mirosława

Artykuły

Konsultacje w sprawie wprowadzenia nazw ulic w Kłokoczynie

iWÓJT GMINY CZERNICHÓW informuje, że w okresie od 29 stycznia do 12 lutego 2020 r. zostaną przeprowadzone konsultacje w sprawie wprowadzenia nazw ulic w Kłokoczynie

Konsultacje obejmują obszar Kłokoczyna i mogą w nich brać udział pełnoletni mieszkańcy Kłokoczyna.

Poddane konsultacjom opracowanie zawierające schemat proponowanego przebiegu ulic oraz ich nazwy będzie umieszczone wraz z ogłoszeniem o konsultacjach w formie elektronicznej: w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej www.czernichow.pl, a także wyłożone w formie papierowej do wglądu w Urzędzie Gminy Czernichów – Biuro Obsługi Klienta, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kłokoczynie oraz u sołtysa Kłokoczyna.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie przedstawienia przez mieszkańców na piśmie lub w formie elektronicznej ich opinii i uwag do projektu oraz propozycji zmian w tym projekcie.

Opinie lub uwagi oraz propozycje zmian do konsultowanego projektu, wraz z podaniem adresu zamieszkania osoby uczestniczącej w konsultacjach, należy złożyć na piśmie w jednym z miejsc wyłożenia projektu, przesłać pocztą na adres Urząd Gminy Czernichów, 32-070 Czernichów, ul. Gminna 1, lub w formie elektronicznej przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo na elektroniczną skrzynkę podawczą urzędu gminy (ePUAP).

Przy opracowaniu wyników konsultacji będą brane pod uwagę wyłącznie opinie, uwagi oraz propozycje zmian, które zostaną złożone do 12 lutego 2020 r.

Sprawozdanie z konsultacji zostanie podane do publicznej wiadomości nie później niż 14 dni po ich zakończeniu w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej www.czernichów.pl i na tablicy ogłoszeń w urzędzie gminy.

 

Zastępca Wójta

(-) Maciej Gędłek

 

+ Nazwy ulic - Kłokoczyn

+ Schemat przebiegu ulic

 

+ Sprawozdanie z konsultacji z mieszkańcami Kłokoczyna w sprawie wprowadzenia nazw ulic w Kłokoczynie.

 

+ Errata do Sprawozdania z konsultacji z mieszkańcami Kłokoczyna w sprawie wprowadzenia nazw ulic w Kłokoczynie.

Template Design free joomla templates

Äèçàéí ðàçðàáîòàí øàáëîíû Joomla

Nowa strona 2
Zamknij

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...